Kom og oplev

atmosfæren

Book rundvisning

Dm i dans 2021

Vi er igen værter for DM i dans for efterskoler 2021

Se mere her

Personale

Anders Aaskov-Hansen

Anders Aaskov-Hansen

Triatlon/Adventure race, Sport10, Ubuntu-lærer
Cecilie Termansen

Cecilie Termansen

Køkken
Charlotte Bonde Stou

Charlotte Bonde Stou

Viceforstander, Humanitært Iværksætteri
Chris Mads Rasmussen

Chris Mads Rasmussen

MTB, Ubuntu-lærer
Christian Sivebæk

Christian Sivebæk

Fodbold, Sport10
Daniela Cilea

Daniela Cilea

Dans
Erik Nygaard Junker

Erik Nygaard Junker

Skoledirektør

Erik Rasmussen

Fodbold, Familielærer
Helle Andrea Bach

Helle Andrea Bach

Køkken
Ivan Kristensen

Ivan Kristensen

Pedel, Ubuntu-lærer
Jens Magnus Nikolajsen

Jens Magnus Nikolajsen

Pedel
Jesper Kudsk

Jesper Kudsk

Pedel, Ubuntu-lærer
Katja Natalie Ørndrup

Katja Natalie Ørndrup

Køkkenleder
Kenneth Kristiansen

Kenneth Kristiansen

Dansk, Fodbold, Humanitært Iværksætteri, Ubuntu-lærer
Lars Stenbæk Hansen

Lars Stenbæk Hansen

Matematik, Håndbold, Humanitært Iværksætteri, Ubuntu-lærer
Lasse Torp

Lasse Torp

Ubuntu-lærer, Engelsk, Sport10, SoMe
Line Østergaard

Line Østergaard

Fysioterapeut, Fodbold, Matematik, Ubuntu-lærer
Lisbeth Østergård Pedersen

Lisbeth Østergård Pedersen

Pædagogisk Rengøringslærer, Ubuntu-lærer
Lise Skovgaard Pedersen

Lise Skovgaard Pedersen

Dansk, Engelsk, Kunsthåndværk, AKT, Ubuntu-lærer
Lone Olsen

Lone Olsen

Sekretær
Louise Bech Hansen

Louise Bech Hansen

Tysk, Humanitært Iværksætteri, Engelsk, Familielærer
Mads Bendiksen

Mads Bendiksen

Håndbold, Ubuntu-lærer
Marianne Lyhne Nielsen

Marianne Lyhne Nielsen

Køkken
Matilde Bech

Matilde Bech

Dansk, Engelsk, Ubuntu-lærer
Mette Nygaard Junker

Mette Nygaard Junker

Forstander

Mette Saxtoft Berdiin

Matematik, fysik-kemi, naturfag, idræt, Ubuntu-lærer

Michael Rasmussen

MTB, Ubuntu-lærer
Mike Dodd

Mike Dodd

Engelsk, Fodbold, Ubuntu-lærer
Morten Emil Christensen

Morten Emil Christensen

Kulturfag, Engelsk, Dansk, Fodbold, Ubuntu-lærer
Nicoline Vilholm Jensen

Nicoline Vilholm Jensen

Triatlon/Adventure race

Ole Lund Bitsch

Håndbold, Engelsk, Humanitært iværksætteri, Tysk, Ubuntu-lærer
Peter Fuglsang

Peter Fuglsang

Svømning, Triatlon/Adventure race, Ubuntu-lærer
Preben Stabell

Preben Stabell

Fysik, Matematik, Naturfag, Kulturfag, Ubuntu-lærer
Predrag Bojanic

Predrag Bojanic

Fodbold, Ubuntu-lærer
Razak Pimpong

Razak Pimpong

Fodbold
Sara Lading

Sara Lading

Køkken, Ubuntu-lærer
Simon Strørup

Simon Strørup

Medleder, Tysk, Matematik, Humanitært iværksætteri, Ubuntu-lærer
Søren Damtoft Jeppesen

Søren Damtoft Jeppesen

Pedel
Sune Pallesgaard

Sune Pallesgaard

Dansk, Kulturfag, Idræt, Fodbold, Ubuntu-lærer
Tove Nielsen

Tove Nielsen

Køkken