Kom og oplev

atmosfæren

Book rundvisning

Personale

Ann Grete Nørgaard

Ann Grete Nørgaard

Engelsk, Håndbold
Cecilie Termansen

Cecilie Termansen

Køkken
Charlotte Bonde Stou

Charlotte Bonde Stou

Viceforstander, Humanitært Iværksætteri
Christoffer Maul Petersen

Christoffer Maul Petersen

Fodbold
Chris Mads Rasmussen

Chris Mads Rasmussen

MTB
Dan Rasmussen

Dan Rasmussen

Matematik, Naturfag, Fysik, Familielærer
Daniela Cilea

Daniela Cilea

Dans
Dennis Pedersen

Dennis Pedersen

Håndbold, Familielærer
Erik Nygaard Junker

Erik Nygaard Junker

Skoledirektør

Erik Rasmussen

Fodbold, Familielærer
Helle Andrea Bach

Helle Andrea Bach

Køkken
Ivan Kristensen

Ivan Kristensen

Pedel, Familielærer
Jens Magnus Nikolajsen

Jens Magnus Nikolajsen

Pedel
Jesper Kudsk

Jesper Kudsk

Pedel, Familielærer
Jesper Madsen

Jesper Madsen

Film
Katja Natalie Ørndrup

Katja Natalie Ørndrup

Køkkenleder
Kenneth Kristiansen

Kenneth Kristiansen

Dansk, Fodbold, Humanitært Iværksætteri, Familielærer
Lars Stenbæk Hansen

Lars Stenbæk Hansen

Matematik, Håndbold, Humanitært Iværksætteri, Familielærer
Lene Grønne

Lene Grønne

Køkken
Line Østergaard

Line Østergaard

Fysioterapeut, Fodbold
Lisbeth Østergård Pedersen

Lisbeth Østergård Pedersen

Pædagogisk Rengøringslærer, Familielærer
Lise Skovgaard Pedersen

Lise Skovgaard Pedersen

Dansk, Engelsk, Kunsthåndværk, AKT, Familielærer
Lone Olsen

Lone Olsen

Sekretær
Louise Bech Hansen

Louise Bech Hansen

Tysk, Humanitært Iværksætteri, Engelsk, Familielærer
Mads Felix Klitte Lanng

Mads Felix Klitte Lanng

Fysik, Matematik, Naturfag, Idræt, humanitært iværksætteri, Familielærer

Marcell Westergaard

MTB, Idræt, Tysk, Familielærer Humanitært iværksætteri, Idræt
Marianne Lyhne Nielsen

Marianne Lyhne Nielsen

Køkken
Matilde Bech

Matilde Bech

Dansk, Engelsk, Familielærer
Mette Nygaard Junker

Mette Nygaard Junker

Forstander

Michael Rasmussen

MTB
Mike Dodd

Mike Dodd

Engelsk, Fodbold, Familielærer
Morten Emil Christensen

Morten Emil Christensen

Kulturfag, Engelsk, Dansk, Fodbold, Familielærer

Ole Lund Bitsch

Håndbold, Dansk, Engelsk, Humanitært iværksætteri, Familielærer
Peter Fuglsang

Peter Fuglsang

Svømning, Triatlon/Adventure race, Familielærer
Preben Stabell

Preben Stabell

Fysik, Matematik, Naturfag, Kulturfag, Familielærer
Predrag Bojanic

Predrag Bojanic

Fodbold
Razak Pimpong

Razak Pimpong

Fodbold
Sara Lading

Sara Lading

Køkken
Simon Strørup

Simon Strørup

Medleder, Tysk, Matematik, Humanitært iværksætteri, Familielærer
Søren Damtoft Jeppesen

Søren Damtoft Jeppesen

Pedel
Sune Pallesgaard

Sune Pallesgaard

Dansk, Kulturfag, Idræt, Fodbold, Familielærer
Tove Nielsen

Tove Nielsen

Køkken