Kom og oplev

atmosfæren

Book rundvisning

Personale

Ann Grete Nørgaard

Ann Grete Nørgaard

Engelsk, Matematik, Håndbold
Cecilie Termansen

Cecilie Termansen

Køkken
Charlotte Bonde Stou

Charlotte Bonde Stou

Viceforstander, Humanitært Iværksætteri
Christoffer Maul Petersen

Christoffer Maul Petersen

Fodbold
Dan Rasmussen

Dan Rasmussen

Matematik, naturfag, P-fag og adventure
Daniela Cilea

Daniela Cilea

Dans
Dennis Pedersen

Dennis Pedersen

Håndbold, Idræt
Erik Nygaard Junker

Erik Nygaard Junker

Skoledirektør

Erik Rasmussen

Fodbold, familielærer
Helle Andrea Bach

Helle Andrea Bach

Køkken
Ivan Kristensen

Ivan Kristensen

Pedel, Adventure
Jens Magnus Nikolajsen

Jens Magnus Nikolajsen

Pedel
Jesper Kudsk

Jesper Kudsk

Pedel, Adventure
Jesper Madsen

Jesper Madsen

Film
Katja Natalie Ørndrup

Katja Natalie Ørndrup

Køkkenleder
Kenneth Kristiansen

Kenneth Kristiansen

Dansk, Fodbold, Humanitært Iværksætteri
Lars Stenbæk Hansen

Lars Stenbæk Hansen

Matematik, Håndbold, Humanitært Iværksætteri
Lene Grønne

Lene Grønne

Køkken
Line Østergaard

Line Østergaard

Fysioterapeut, fodbold
Lisbeth Østergård Pedersen

Lisbeth Østergård Pedersen

Pædagogisk Rengøringslærer
Lise Skovgaard Pedersen

Lise Skovgaard Pedersen

Dansk, Engelsk, Kunsthåndværk, AKT, Elevansvarlig
Lone Olsen

Lone Olsen

Sekretær
Louise Bech Hansen

Louise Bech Hansen

Tysk, Humanitært Iværksætteri, Engelsk, Naturfag, Kulturfag
Mads Felix Klitte Lanng

Mads Felix Klitte Lanng

Fysik, matematik, naturfag, idræt og humanitært iværksætteri

Marcell Westergaard

MTB, idræt, tysk
Marianne Lyhne Nielsen

Marianne Lyhne Nielsen

Køkken
Matilde Bech

Matilde Bech

Dansk, Engelsk, Kulturfag
Mette Nygaard Junker

Mette Nygaard Junker

Forstander

Michael Rasmussen

MTB,
Mike Dodd

Mike Dodd

Engelsk, Fodbold
Morten Emil Christensen

Morten Emil Christensen

Kulturfag, engelsk, idræt og fodbold

Ole Lund Bitsch

Håndbold, dansk, engelsk, HI, familielærer
Peter Fuglsang

Peter Fuglsang

Xterra
Preben Stabell

Preben Stabell

Fysik/Kemi, Matematik, Naturfag, Kulturfag
Predrag Bojanic

Predrag Bojanic

Fodbold
Razak Pimpong

Razak Pimpong

Fodbold
Sara Lading

Sara Lading

Køkken
Simon Strørup

Simon Strørup

Medleder, tysk, matematik, P-fag og humanitært iværksætteri
Søren Damtoft Jeppesen

Søren Damtoft Jeppesen

Pedel
Sune Pallesgaard

Sune Pallesgaard

Dansk, Kulturfag, Idræt, Fodbold
Tove Nielsen

Tove Nielsen

Køkken